- -hódmezővásárhely
- Elérhetőségeink | Szegedi Törvényszék
- -ásotthalom
- Békéscsaba
- Autóbusz
[ forrás? ] [7] A 11Y járat 2009. szeptember 25-én járt utoljára, spórolás címszó alatt szüntették meg, mivel a 90H vonalát megváltoztatták a SZILK felé, de csak napi két indulást hagytak meg. [8] A 11Y legutolsó menetrendje szerint Tarján, Víztorony térről 4. 50-kor, 5. 15-kor, 6. 05-kor, 13. 20-kor, 15. 00-kor, 16. 05-kor és 21. 20-kor, míg a Gumigyártól 5. 10-kor, 5. 35-kor, 6. 30-kor, 14. 30-kor, 15. 30-kor, 16. 30-kor és 22. 25-kor indult. A Gumigyár felé a járatok betértek a Mars térre és a Cora áruházhoz, míg visszafelé a Cora áruházhoz és a Mars térre nem, kivétel a 22. 25-kor indult járat volt, ami betért a Mars térre. A menetidő a Gumigyár felé 24 perc, Tarján felé 20 perc volt. Járművek [ szerkesztés]
A vonalon általában szóló autóbuszok közlekedtek, ezek többsége alacsony padlós Mercedes-Benz Conecto és Volvo 7700 típusú volt. Ezek mellett – főleg csúcsidőben – előfordultak még Ikarus 260 és 260G típusú járművek. Útvonala [ szerkesztés]
Személy pályaudvar felé
Tarján, Víztorony tér felé
Tarján, Víztorony tér vá.
-hódmezővásárhely
Elérhetőségeink | Szegedi Törvényszék
-ásotthalom
(Hozzáférés ideje: 2013. augusztus 19. ) ↑ " Ritkábban jár a 60-as és a 60Y-os, de bemegy a Mars térre ",, 2012. november 3. ) ↑ " Összevonják a 11-es és 77-es buszt hétfőtől Szegeden ",, 2015. augusztus 22. (Hozzáférés ideje: 2015. augusztus 24. ) ↑ Tisza Volán Rt., Szegedi Közlekedési Társaság. Szeged város helyi tömegközlekedésének menetrendje, 1997. július 1-től (1997)
↑ Tisza Volán Rt., Szegedi Közlekedési Társaság. Szeged város helyi tömegközlekedésének menetrendje, 1999. augusztus 1-től (1999)
↑ Panoráma, magyar városok sorozat. Szeged, második, javított kiadás, 182–185. o. (1986) ISBN 963-243-322-x
↑ Szeged Város helyi tömegközlekedésének menetrendi tájékoztatója, TV-22(SZ/H)1996. Érvényes: 1996. február 5-től
↑ Helyi közösségi közlekedési autóbusz menetrend módosítása (pdf) pp. 168. (Hozzáférés: 2013. október 3. )
Békéscsaba
rendszerében az alábbiak szerint:
Megközelíthetőség közösségi közlekedéssel
Amennyiben vonattal érkezik Szegedre:
A vasútállomás a Szeged, Indóház tér 2. szám alatt található. Gyalogosan: a vasútállomástól 15-20 perc alatt elérhető el a bíróság épülete a belvárosba vezető Boldogasszony sugárút - Aradi vértanúk tere – Kelemen utca – Széchenyi tér útvonalon keresztül. Tömegközlekedési eszközzel: a vasútállomástól 10 perc alatt az 1–es számú villamossal átszállás nélkül érhető el a Széchenyi téri megálló, ahonnan kb. 2 perc gyalogosan az épület. (Menetjegy a villamoson is megvásárolható. ) A vasúti menetrendről és a díjszabásról a internetes oldalon tájékozódhat. Amennyiben busszal érkezik Szegedre:
A buszállomás a Mars téren található. Gyalogosan: a buszállomástól 10-15 perc alatt elérhető a bíróság épülete a belvárosba vezető Mérey utca – Kiss Ernő utca – Széchenyi tér útvonal keresztül. Tömegközlekedési eszközzel: a buszállomástól 5 perc alatt a Kossuth Lajos sgt. 40. szám alatt található Anatómia Intézet elől indulva az 1-es számú villamossal, illetve a Mars térről a Széchenyi tér irányába induló 5, 7, 8, 9, 19 számú trolibuszokkal, valamint 60, 60Y, 70, 71, 72 helyi járatú buszokkal közelíthető meg a bíróság épülete.
Autóbusz
A tanszüneti menetrend érvényessége az oktatásért felelős miniszternek a tanév rendjét szabályozó DA: 28 PA: 28 MOZ Rank: 28 VOLÁN Busz Menetrendek AutóBusz járatok menetrend... FONTOS INFORMÁCIÓK: VOLÁN Menetrendek busz járatok menetendek busz menetrend autóbusz menetrendek jegyárak menetrendek online menetrendinfo települések szerint DA: 19 PA: 25 MOZ Rank: 44 - Helyközi menetrendi kereső A közlekedési szolgáltatók a menetrendeket a menetrendi időszakon belül is módosítják. A módosítások általában 3-5 nappal az érvényességük kezdete előtt kerülnek be az adatbázisba, az esetek többségében minden hónap végén. DA: 14 PA: 14 MOZ Rank: 15 Szegedi Menetrend – Alkalmazások a Google Playen Offline menetrend és útvonaltervező alkalmazás Szeged helyi tömegközlekedési hálózatához. Az app segítségével böngészheted a helyi járatok listáját, megnézheted a menetrendeket, szöveges vagy térképes formában áttekinted az egyes járatok útvonalát útvonalát és menetidejét, valamint információkat kaphatsz a közeledben található megállókról.
- Széchenyi tér útvonalon keresztül közelíthetik meg. Az M43-as autópálya (Makó) irányából érkezők a 47-es főútra letérve a korábban részletezett útvonalon haladva juthatnak el a bíróság épületéhez. A 43-as főút (Makó) irányából érkezők a bíróság épületét a 43-as főút- Székely sor kereszteződésénél balra fordulva Belvárosi híd - Híd utca irányában egyenesen továbbhaladva közelíthetik meg a Széchenyi teret. Az 55-ös főút (Mórahalom) irányából érkezők a bíróság épületét az 55-ös főút (bajai út) - Kálvária sugárút - Dugonics téri körforgalomnál balra fordulva Tisza Lajos körút - Kossuth Lajos sugárút kereszteződésnél jobbra fordulva érik el a Széchenyi tér 4. sz. alatti épületet. Parkolás
Személyautóval érkezők parkolóhelyet találnak a bíróság épülete előtt a Széchenyi téren, illetve az épület mögött a Deák Ferenc utcában, valamint az épület mellett lévő Wesselényi utcában. Szegeden a parkolás díjköteles, csak előre megváltott és érvényesített parkolójeggyel lehetséges. Parkolójegyet előre kell váltani, amelyet a Széchenyi téren található újságárusoknál, illetve mobiltelefon segítségével SMS-ben is meg lehet váltani a SZEPARK Kft.
A szegedi 11-es jelzésű autóbusz Tarján, Víztorony tér és a Személy pályaudvar között közlekedett. A járatot a DAKK Zrt. üzemeltette. Története [ szerkesztés]
11-es
A 11-es járat a Tarján, Víztorony tér és Szeged pályaudvar között közlekedett. 2012. április 10-étől a járat útvonalát lerövidítették, Tarján, Víztorony térről csak a Bartók térig járt. [1] A lakosok tiltakozása miatt 2012. november 1-jétől az útvonalát visszaállították. [2] 2015. augusztus 23-án szűnt meg a járat. Szerepét a 77-es és 77A buszok vették át, miután módosították korábbi útvonalukat. [3]
11A
A 11A jelzésű betétjárat 1997-ben és 1999-ben a Tarján, Víztorony tér – Mars tér között közlekedett, csak iskolai előadási napokon, csúcsidőben. [4] [5]
M11, 11Y
Az M11-es járat 1973 óta létezett. [ forrás? ] A Tarján, Víztorony tér – Csillag tér – Szilléri sgt. – Nagykörút – Kossuth Lajos sgt. – Budapesti út – Gumigyár útvonalon közlekedett 1985-ben. [6] Az "M" betű elhagyása és a 11-es szám foglaltsága miatt a járat jelzése 11Y -ra változott 1996-ban.
- Legyen ön is milliomos kérdések
- Autóbusz menetrend szeged-budapest
- Antik bútor
- Férje ezért nem bánta, hogy Baby Gabi kiesett | 24.hu
- Autóbusz menetrend szeged-makó
- Nyugdíj megtakarítás kalkulátor
- Hoya progressive szemuveglencse árak login
- Avokádó jótékony hatásai